Deste Mutlu Son Masaj

Kayseri Deste Mutlu Son Masaj
Merhaba Deste adım, 34 yaşında ve esmerim. Kendimden bahsedeceğim tabii ki ama öncesinde kurallarımdan bahsedeyim ki eğer uymuyorsak o zaman boşuna okumayın, zaman kaybetmeyin, değil mi? Tamamı gecelik, kondomla yaşanan ve temiz, teke tek görüşmeler yaşayabilirim. Görüşmelerim hem masaj hem de seks açısından eşsiz olacak ama öte yandan benle zaman geçirirken sohbetimin sıcaklığını da hissetmenizi istiyorum.
Benim için sizinle yaşayacağım uzun süreli bir arkadaşlık her şeyden önemli, inanın bana bu durumda yaşanan sevişmeler bile bir başka oluyor ki işte bu gibi bir durumda ucuz escort bayan olarak zaman geçirmeye değer… masajım da profesyonel manadadır, bilin!
Daima bedensel beğeni önemlidir, güzel bir kadınım bence ben… 91 61 91 bedende ve uzun saçlı, esmer ama mavi gözleri olan… eminim beni seversiniz ama ben de sizi görmeli, beğenmeliyim, aksi halde sadece ödeme için görüşme yapmam. Zaten ucuz zaman geçiriyor olmamdaki en önemli neden budur, bence benle zaman geçirirken gerçekten de çok mutlu olacaksınız.

Yorum yapın